Презентації краєзнавчих книжкових виставок

Книжкова виставка «Майстри пера Решетилівщини»


Решетилівський край дав державі  багатьох майстрів художнього слова, котрі порадували масового читача талановитими творами різних жанрів і тематичного спрямування.
В читальному залі постійно діє книжкова виставка «Майстри пера Решетилівщини», на якій представлені книги та світлини сучасних літераторів-земляків.
На виставці можна ознайомитися з  краєзнавчими нарисами Валерія та Ігоря Козюр, збіркою пісень про Решетилівку Володимира Плюти, спогадами та життєвими історіями Миколи Нечитайла, нарисо-біографічними розповідями про земляків Олексія Довгого-Степового, поетичними збірками Віктора Ставицького, прозою та поезією Володимира Мошури, гумором Євгена Пілюгіна, піснями Івана Грицая.
Книжкова виставка зацікавить вчителів-філологів, студентів і школярів та всіх прихильників і шанувальників літературного слова.






Краєзнавча книжково - ілюстративна виставка
«Решетилівщина: край праці, творчості й добра»


      Решетилівщина – невелика частка України, але наш край багатий історичними подіями, самобутніми традиціями, визначними і працьовитими людьми, серед яких є прекрасні митці, герої звитяжних битв і трудових здобутків.
В читальному залі Решетилівської центральної міської бібліотеки постійно діє краєзнавча книжково - ілюстративна виставка «Решетилівщина: край праці, творчості й добра», на якій представлена література, в якій розповідається про походження символіки Решетилівщини, про  минуле та сьогодення рідного краю, його видатних людей, літераторів та митців.
Виставка доповнена бібліографічними списками документів, біобібліографічними нарисами, туристичними буклетами.
Книжкова виставка складається з  таких розділів:
І. Символіка Решетилівського краю.
ІІ. Гортаючи сторінки історії.
ІІІ. Шевченківські лауреати.
IV. Почесні громадяни нашого краю.
V. Осяяні славою і талантом.
VІ. Решетилівська весна.
VII. Туристичними стежками Решетилівщини.
         Матеріали представлені на виставці стануть у нагоді широкому загалу читачів, яких цікавить минуле і сучасне рідного краю.
 




Немає коментарів: